• content slider
  • content slider
  • content slider
  • Header4
  • Header4
1 حسنیه2 حسنیه3 حسنیه4 حسنیه5
 روایات و احادیث  در باره حضرت بقیه الله علیه السلام- اللم عجل لولیک الفرج - تعجیل در فرج امام زمان صلوات - روضه ام النجبا سلام الله علیها
من همیشه با شما هستم


جناب حجت الاسلام و المسلمین گنجی نقل می فرمود که یکی از اولیاء خدا فرمودند:

من با توجه به این حقیقت که ابالفضل العباس الگوی وفاداری و خوار نمودن نفس و جوانمردی و ایثار است به ساحت مقدس امام زمان علیه السلام متوسل شدم و از ایشان تقاضا نمودم همانگونه که حضرت عباس علیه السلام در کنار امام زمانش بودند، من هم همیشه در کنار شما باشم.

در عالم مکاشفه دیدم حضرت ولی عصر علیه السلام در مکانی مثل وسط دنیا ایستاده اند و برتمام عالم و حالات همه ی مردم ، احاطه و تسلط کامل دارند ، به همان سادگی که انسان به انگشتری که در دست دارد ، احاطه کامل دارد.

در آن حال معنای قطب عالم امکان برایم روشن شد ، ایشان بر تمام مردم و اعمالشان نظاره داشتند و من خودم را در کنار آن حضرت دیدم که ایستاده ام ، دست به دامان ایشان شدم و خواهش کردم که همیشه در کنارشان باشم و به هیچ عنوان از من جدا نشوند.

حضرت در مقابل این تقاضای من فرمودند:«من همیشه در این مکان (مرکز فرماندهی عالم) ایستاده ام ، این شماها هستید که با انجام هر عملی که ما از شما نمی پسندیم ، یک قدم از ما دور می شوید.»

بعد از فرمایش آن حضرت ، من نگاهی به اطراف آن مکان کردم دیدم مردم دنیا هرکدام سرشان به کار خودشان گرم است ، فردی را دیدم که پشت به حضرت ، مشغول خاک بازی بود ، دیگری به صورتی دیگر سرگرم کار خودش بود و همین طور یک یک افراد هر کدام به طریقی آنچنان سرگرم بودند که اصلا متوجه حضور آن حضرت در آنجا نبودند. انگار نه انگار که قلب عالم امکان آنجا هستند و به آنها نگاه می کنند.

از حالت مکاشفه به خود آمدم ، یقین کردم که امام زمان علیه السلام از ما دور نیستند و از اعمال ما غافل نمی شوند ، در واقع باید گفت ایشان از ما غایب نیستند بلکه ما از ایشان دوریم و در غفلت به سر می بریم...آخرین تصاویر ارسالی توسط دوستان هیئتیمون
نشانی: طرشت میدان تیموری خ صالحی خ طرشت شمالی، حسنیه روضه ام النجباسلام الله علیهما
Email:ommonnojaba@info.ir
instagram: hasaniyeh
telegram : @ommonojaba
سایت های مرتبط

اطلاع رسانی سایر هیئت ها

برنامه بعدی دوشنبه ها
مراسم هفتگی
از ساعت 20تا 23
حجت الاسلام و المسلمین فتحعلی زاده
کربلایی میلاد گلچین
کربلایی مجید قربانی
طرشت میدان تیموری خ صالحی خ طرشت شمالی، حــســنــیـــه ام الـــنـــجــبــا سلام الله علیها